מטבחים

תכנון, עיצוב וייצור מטבחים

"בדיוק באותו בוקר התכוננה בילבי לאפות עוגיות זנגביל. היא לשה פיסת בצק ענקית ורדדה אותה על רצפת המטבח. 'אתה יודע למה?' אמרה בילבי לקוף הקטן שלה, 'כי משטח קטן בכלל לא מספיק אם רוצים לאפות לפחות חמש מאות עוגיות זנגביל"

לכולנו ברור שהמטבח הינו לב הבית, וככזה הוא משמש צורך חשוב ומרכזי בחיי המשפחה. המפגש סביב האוכל מייצר תחושת נינוחות, שייכות, קירבה, ארוחות נעימות וחברה טובה. זהו מקום של התכנסות סביב השולחן, הענקה לזולת והתזכורת הקבועה של הקשר. במטבח החדש שלכם תבשלו ותאכלו, תיפגשו זה עם זה ותארחו, ולכן מבחינתנו הוא צריך לתרגם באופן נכון ומלא את סגנון החיים שלכם ואת אך שאתם אוהבים לבשל ולאכול.

אנו גם יודעים שעקב חשיבותו של המטבח, יש אנשים החווים את הבחירות וההחלטות שצריך לקבל ברמה מסוימת של חשש או מתח, בייחוד אם תכנונו הוא חלק מפרויקט שלם של בניית בית. אבל אל דאגה, כי כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם תכנון, עיצוב וייצור של מטבחים איכותיים בהתאמה אישית מלאה. ביחד נמצא את ההתאמה בדרך נינוחה ונעימה שמתחילה בפגישה אישית פנים אל פנים, בה נשאל את השאלות הנכונות, נכיר אתכם, נבין בדיוק מהם הרצונות והצרכים שלכם ונתרגמם לכדי תוכנית עבודה מקצועית.

יש הרבה ערך מוסף למעטפת הליווי המלאה שתקבלו מאיתנו לכל אורך המסע. אנו נעזור לכם בכל התלבטות ונלווה בכל צומת עם מענה קשוב, אדיב ומהיר – גם לאחר סיום העבודות. וכאשר אנחנו מדברים על “מעטפת מלאה” הכוונה היא לא רק לתכנון וביצוע עבודות הנגרות, אלא לליווי צמוד ותיאום של כל צרכי המטבח מול ספקים ואנשי מקצוע, כגון עבודות השיש, התשתיות וכדומה.

התהליך המקצועי יוביל ליצירת מטבח המתאים בדיוק לאופי המשפחה, בין אם אתם אנשים שאוהבים סדר וארגון, משפחה מסורתית, או אם יש לכם ילדים קטנים. וכפי שגילו כל הלקוחות שלנו גם אתם יכולים להיות בטוחים שהמטבח שלכם יתוכנן, ייבנה ויותקן ברמת דיוק מושלמת ובדגש על ניצול מרבי של שטח נתון. נוכל לייצר אותו ממגוון עשיר של חומרים באיכות הגבוהה ביותר בשוק הישראלי, הן מבחינת החזיתות והן מבחינת הפרזול.

עומדים לרשותכם מגוון חומרים כמו עץ מלא, פורמייקות, צבעים אטומים, פורנירים, זכוכיות וחומרים אחרים, עם תוספות קטנות שעושות את כל ההבדל. אנו גם מעצבים מטבחים בשלל סגנונות, מעיצוב מכפרי ועד מודרני, וכל מה שיש ביניהם. אז בואו נקבע פגישה וביחד נגבש את מה שמתאים לכם ונצא לדרך של יצירה משותפת.

× לייעוץ ראשוני, צרו קשר