תהליך העבודה שלנו

מרעיון למוצר מוגמר

1

החלום

יש לכם ביד תוכניות אדריכליות וקיבלתם מהמעצב/ת או מהאדריכל/ית תוכניות נגרות? אתם מוזמנים לתאם איתנו פגישה בנגריה כדי שנעבור ביחד על התוכניות ונעביר לכם במייל הצעת מחיר מסודרת.

2

החלום על הנייר

יש תוכניות אדריכליות אבל אין לכם תוכניות נגרות? נתאם אתכם פגישה טלפונית ממוקדת, במהלכה נעבור ביחד על התוכניות האדריכליות כדי להבין את הנקודות החשובות עבור תוכנית הנגרות, וניתן לכם הערכת מחיר. אחרי שתקבלו את הערכת המחיר ויתאים לכם להתקדם, נוכל לקבוע פגישת תכנון.

3

מתחילים לדבר תכלס

נקיים פגישת תכנון שממנה תצאו עם תוכניות ברורות, מפורטות ומסודרות של עבודות הנגרות, המטבח ופריטי נגרות נוספים. התוכניות כוללות בין היתר חזיתות, הדמיות תלת ממד ותוכניות חשמל, מים וגז, והן מגלמות את הידע, המקצועיות והניסיון רב השנים שלנו בתחום הנגרות, שמאפשרים הבנה מעמיקה של צרכיכם.

בהמשך, על סמך התוכניות נעביר לכם הצעת מחיר מדויקת. יש לציין כי פגישת התכנון כרוכה בתשלום, ובמידה ותבחרו לעשות איתנו את העבודה, התשלום עבור הפגישה ייכלל בעלות הכוללת וישמש כמקדמה.

4

לוחצים ידיים

הגענו להסכמה על התוכניות, החומרים והעיצוב הסופי, ועכשיו אפשר לצאת לדרך. לשם כך נקבע מועד למדידות בשטח שלפיהן נבצע התאמה סופית של התוכניות. לאחר אישורכם העבודה יורדת לביצוע בנגריה שלנו, ובסיומה היא נארזת בזהירות ומאוחסנת עד ליום ההתקנה.

5

וואו נראה חלום

יום ההתקנה מרגש אותנו בכל פעם מחדש: מעמיסים את המשאית, מסדרים את כל ארגזי הכלים ומגיעים אליכם הביתה. כעת נבצע עבודות התקנה מקצועית ויסודית בפעם אחת, באופן מסודר ונקי תוך עמידה בלוחות הזמנים. בסוף היום תראו איך התוכניות שכל כך הרבה זמן דמיינתם וחלמתם עליהן מתממשות בביתכם. תתחדשו!

6

לחיות בתוך חלום

קובעים פגישה בבית היפה שלכם לכוס קפה (אפשר עם עוגה קטנה בצד, עוגייה, קרקר פריך, מטבל קטן.. כמה זיתים.. לא משהו מפואר). ובכל מקרה, גם אחרי שהכל נגמר אנחנו עדיין כאן, זמינים בשבילכם.

× לייעוץ ראשוני, צרו קשר