צוות הנגריה

ארז ביתן

נשוי ואבא לשלושה ילדים, יליד 1969. הקים ומנהל את ביתן נגרות משנת 1995.

הכול התחיל לאחר טיול באפריקה, ארז חיפש מה עוד ניתן לעשות מלבד חוות רביה של תרנגולי הודו. ביחד עם אביו, יוסי ביתן, חיפש ארז לממש את יכולותיו. וכך, באחה"צ אביבי אחד מצאו ארז ויוסי נגרייה קטנה. כמובן שארז מיד ניגש למלאכה ובמשך כשנתיים עבד כשוליה לצידו של בעל הנגרייה, נגר ותיק ועתיר ניסיון שלימד את ארז את רזי המקצוע.

בהמשך, לקח ארז את מושכות הניהול וגיבש צוות מקצועי של נגרים ושוליות שבשיתוף הפעולה ביניהם מייצרים את אווירת העבודה והיצירה החיוביים הידועים לטובה של ביתן נגרות. תחביבו העיקרי של ארז הוא אופניים . ובימי שישי כאשר הנגרייה סגורה, , הוא יוצא עם חברים לרכיבות שטח רבות ומהנות.

ניר בראל- נגר בכיר

נשוי ואבא לשלושה, נולד במושב חצבה שבערבה ומתגורר עם משפחתו בישוב גן נר שעל הגלבוע. ניר בונה בעץ כבר מגיל 12, אבל רק בגיל מאוחר יותר למד בצורה מסודרת את המקצוע בקורס נגרות של משרד העבודה והפך להיות נגר – "מאז לא מצאתי משהו שאני יותר רוצה לעשות מלבד לבנות בעץ. יש לי הרבה מאד רהיטים מקוריים בבית אותם תכננתי ובניתי ואני גאה בהם מאד. אני אוהב מאד להצליח לפתור בעיות טכניות שמתעוררות תוך כדי בניה ועבודה." תחביביו העיקריים של ניר הם טיולים, ורכיבה באופני שטח בשבילי הגלבוע.

זיו מן – נגר ומפעיל CNC

נשוי ואב לארבע בנות מתוקות, יליד קיבוץ מרחביה ומתגורר שם עם משפחתו
את הידיים הטובות קיבל זיו מאבא וסבא שלו, שהיו שניהם אנשי עבודה ונפחות

זיו מספר שמכל סוגי העבודות שעבר העץ שווה את ליבו ומסב לו הנאה גדולה
אהבה נוספת היא המוזיקה, מגיל 13 התחיל לנגן ואחרי העבודה בשעות אחה"צ עובד זיו כמורה נגינה לילדים ונוער.

כרגע מלווה את נורית גלרון בהופעותיה

 

יוסי ביתן

יוסי הוא אבא של ארז ושל הנגרייה. בנוסף להיותו יועץ בכיר ותומך נלהב של הנגרייה ושל ארז. ומתוקף ניסיונו רב השנים כיושב ראש דירקטוריון פולירם ויו"ר בית אריזה גלבוע, משמש יוסי כמנהל החשבונות והכספים של ביתן נגרות. יוסי שימש בעבר כמרכז המשק של מושב רם און במשך 15 שנים. הוא אב לארבעה, וסבא לשמונה נכדים אהובים ויקרים.

גם יוסי נדבק בחיידק הרכיבה ורוכב על אופני שטח, מעדיף מוזיקה קלאסית, והחצר הפורחת והמסודרת שתפגשו בבואכם לנגריה היא בזכותו.

  ניצן

נשואה לארז, ואימא לשלושה ילדים

ניצן אחראית על קשרי הלקוחות בנגריה. תכנון ושרטוט המטבחים על תכנה יעודית, ועזרה בבחירות העיצוביות. התחביב העיקרי שלה הוא קרמיקה. ובזמן הפנוי שלה , תימצא במחסן הקטן שהוסב לסטודיו עם אובניים ותנור שריפה.